![Τιμώντας τη μνήμη των Τριών Ιεραρχών](/media/k2/items/cache/1d3368631835406d8a82be332dc49ee5_L.jpg)
684
Τιμώντας τη μνήμη των Τριών Ιεραρχών
28 Ιανουαρίου 2022Στα πλαίσια του καθιερωμένου εορτασμού των "Τριών Ιεραρχών", αντιπροσωπία του Σχολείου μας παρευρέθηκε στις 28/1 στην εκκλησία της Ενορίας μας (Άγιος Σάββας) και παρακολούθησε τη Θεία Λειτουργία ...
Στον εκκλησιασμό, με αφορμή τη γιορτή η οποία για ολόκληρη την εκπαιδευτική κοινότητα έχει ιδιαίτερη βαρύτητα και σημασία, παρευρέθηκε η σημαία του Σχολείου με τον σημαιοφόρο και τους παραστάτες.