![Εκκλησιασμός και ομιλία για τους Τρεις Ιεράρχες στη Θεία Ανάληψη](/media/k2/items/cache/d9ce752361d454057c245a6d830e76f3_L.jpg)
990
Εκκλησιασμός και ομιλία για τους Τρεις Ιεράρχες στη Θεία Ανάληψη
30 Ιανουαρίου 2020Την τιμητική του είχε το σχολείο μας στον σημερινό (30/1) εκκλησιασμό στη μνήμη των Τριών Ιεραρχών, που πραγματοποιήθηκε στον Ιερό Ναό της Θείας Αναλήψεως ...
Και αυτό γιατί τον Πανηγυρικό της ημέρας τον εκφώνησε ο Διευθυντής μας κ. Νίκος Κραγιόπουλος, ενώ το παρόν στην εκδήλωση έδωσε και η σημαία του σχολείου μας!
Στον καθιερωμένο εκκλησιασμό παραβρέθηκαν οι αρχές της πόλης καθώς και πλήθος κόσμου, τιμώντας με την παρουσία τους τους προστάτες των γραμμάτων!