![Στον δρόμο για την Αθήνα ...](/media/k2/items/cache/8cba5d214c5f756cb3dfba3d009c9a8f_L.jpg)
1300
Στον δρόμο για την Αθήνα ...
24 Μαΐου 2018Καθ' οδόν για την Αθήνα βρίσκονται από τις 6:30 σήμερα (24/5) το πρωί, τα παιδιά των τάξεων Ε' και Στ' του Σχολείου μας, καθώς και οι συνοδοί γονείς και εκπαιδευτικοί!
Βάσει προγράμματος, φτάνοντας στην πρωτεύουσα θα επισκεφτούν στις 13:30 το Μουσείο Φυσικής Ιστορίας (Γουλανδρή - Γαία) και το απόγευμα στις 18:00 τη Βουλή των Ελλήνων.
Ενδιάμεσα θα τακτοποιηθούν στο ξενοδοχείο στο οποίο θα καταλύσουν και θα έχουν λίγες ώρες ξεκούρασης...