![Περιήγηση στο παραδοσιακό χωριό του Παλιού Παντελεήμονα](/media/k2/items/cache/f6d11ce6b2f3c044e65f23383cc48dcd_Generic.jpg)
Περιήγηση στο παραδοσιακό χωριό του Παλιού Παντελεήμονα
Τρίτη, 28 Μαρτίου 2023 18:30Χτίζουμε ο, τι είμαστε. Είμαστε αυτό που χτίζουμε είναι ο τίτλος του θαυμάσιου προγράμματος που παρακολουθήσαμε επισκεπτόμενοι τον Παλιό Παντελεήμονα.
Χτίζουμε ο, τι είμαστε. Είμαστε αυτό που χτίζουμε είναι ο τίτλος του θαυμάσιου προγράμματος που παρακολουθήσαμε επισκεπτόμενοι τον Παλιό Παντελεήμονα.
Δεύτερη μέρα της 5ης κινητικότητας στο Chuszczobrot της Πολωνίας, στα πλαίσια του Erasmus KA229: "Cinderella then and now, Discovering values"...