![Καλλιτεχνικές πινελιές ...](/media/k2/items/cache/53af0161bdcf4c892c691e5fb176523b_L.jpg)
832
Καλλιτεχνικές πινελιές ...
02 Νοεμβρίου 2021Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων του σχολείου μας, ευχαριστεί θερμά το δάσκαλο του σχολείου κ. Κωτίδη Νικόλαο, ο οποίος διαθέτοντας καλλιτεχνικό ταλέντο, ανέλαβε να εμπλουτίσει και να συμπληρώσει κάποιες υπάρχουσες δημιουργίες που κοσμούν τους τοίχους του σχολείου.
Τα έργα δημιουργήθηκαν στα πλαίσια των προγραμμάτων Erasmus+ στα οποία συμμετείχε και εξακολουθεί να συμμετέχει το σχολείο μας ...