![Ο Άη Βασίλης στο σχολείο μας!](/media/k2/items/cache/2fa8710abe28570bdc2ae8034cc5a716_L.jpg)
559
Ο Άη Βασίλης στο σχολείο μας!
21 Δεκεμβρίου 2023Όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος με την ευγενική προσφορά του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, ήρθε στο σχολείο μας ο Άη Βασίλης και μοίρασε όμορφα δώρα σε όλους τους μαθητές, αλλά και σε όλους τους εκπαιδευτικούς του σχολείου.
Η χαρά και η έκπληξη των μαθητών και των εκπαιδευτικών ήταν απερίγραπτη.
Ευχαριστούμε πολύ τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων.