![Επέκταση των εργασιών ...](/media/k2/items/cache/ee842e3019fee30e4ca87cc93974d54b_L.jpg)
1707
Επέκταση των εργασιών ...
11 Σεπτεμβρίου 2014Ταυτόχρονα με το παρτέρι στην αυλή του σχολείου, άρχισε και η κατασκευή της καινούριας βρύσης. Στην παρούσα φάση γκρεμίστηκε η παλιά και αμέσως στο επόμενο χρονικό διάστημα θα ξεκινήσει η ανέγερση της νέας.
Η καινούρια βρύση γίνεται και αυτή με δαπάνη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων, στους οποίους αξίζει ένας μεγάλος έπαινος!!!
Λίγη υπομονή ... και θα δούμε όμορφα και λειτουργικά πράγματα!